Співробітницю Державної міграційної служби, яку викрили на хабарі, звільнять

Вже є вирок у цій справі

1122
кількість переглядів

Головного спеціаліста Олександрійського міськвідділу Державної міграційної служби України в області, яку викрили на систематичних хабарах, звільнять.

Про це під час брифінгу сьогодні, 10 квітня, повідомив начальник управління Володимир Гончаренко, передає кореспондент CBN.

«Вже є вирок, але він ще не вступив у законну силу. Сказати, який саме, зараз не можу. Її відсторонили від роботи. Думаю, щойно вирок вступить в законну силу, буде прийнято рішення про звільнення цієї працівниці», – сказав він.

Нагадаємо, працівниця УДМС вимагала від місцевих жителів гроші за виготовлення у найкоротший термін паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Правоохоронці затримали співробітницю міграційної служби на робочому місці під час отримання чергової суми неправомірної вигоди.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.