Про реперку – уродженку Кіровоградщини – написав один з найвпливовіших журналів у світі (ФОТО, ВІДЕО)

Vogue - щомісячний жіночий журнал про моду, заснований у 1892 році. Є найвпливовішим модним виданням у світі та «біблією моди». Версії журналу випускаються у 20 країнах світу

1472
кількість переглядів

Alyona Alyona – родом з Капітанівки Новомиргородського району.

Американський Vogue написав про Alyona Alyona.

Про це повідомляє «Таблоїд».

«Навіть якщо ви не знаєте жодного слова українською, вас обов’язково зачепить реперка Альона Савраненко», – такими словами починається стаття Vogue, присвячена артистці з Баришівки Alyona Alyona, яка днями випустила свій дебютний альбом «Пушка».

Автор розповідає історію 27-річної Альони, яка підірвала мережу та український реп своїми «Рибками» та незвичним образом дівчини плюс-сайз у леопардовій шубі та яскравому купальнику, яка кілька років працювала у дитячому садочку і писала реп у якості хобі.

«Вона – звичайна дівчина, яка читає тексти про звичайні речі, а не наркотики, гроші або якесь “м’ясо”. Савраненко не любить ці теми. “Я говорю про себе і про людей, яких я знаю, які поруч зі мною, нормальний український народ і молодь”», – пише Vogue.

Нагадаємо, Альона Савраненко Alyona Alyona випустила свій дебютний альбом «Пушки». Його можна завантажити з Apple Music.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.