Довгоочікуване поповнення: автопарк «швидкої» Кіровоградщини отримав 5 реанімобілів (ФОТО)

Реанімобілі оснащені необхідним обладнанням

0
590
кількість переглядів

Автопарк Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Кіровоградської області отримав п’ять нових реанімобілів марки Peugeot.

Таких медики кілька років тому отримали 38, передає кореспондент CBN.

Вони вже довели свою якість, швидкість і комфорт у наданні допомоги. Презентували нові автівки вчора, 17 квітня.

Кошти на придбання виділили з обласного бюджету. Це – понад 12 мільйонів гривень.

Реанімобілі оснащені необхідним обладнанням. Дефібрилятор, штучна вентиляція легень, кардіомонітор, підігрів ліків і плаваюче ліжко. Фактично – це ціла операційна. Такого оснащення старі машини не мали. Медики зазначають, це все, що потрібно для оперативного порятунку життя пацієнта.

«Сьогодні величезна подія не тільки для Центру екстреної допомоги, а й для усієї охорони здоров’я Кіровоградської області, – зазначив в. о. головного лікаря Олександр Ярошенко. – Ці автомобілі значно пришвидшать процес порятунку життя людей. Працюватимуть автомобілі по всій області».

За словами голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка, 2019 рік у сфері охорони здоров’я – рік екстреної медичної допомоги.

«З обласного бюджету ми виділили 35 мільйонів гривень на розбудову і розвиток екстреної медичної допомоги. Це стосується не лише формування єдиної диспетчерської служби, яка охопить всю область. Сьогодні ми вже бачимо виконану роботу з придбання п’яти сучасних реанімобілів. Також маємо на меті додатково фінансово мотивувати медиків “швидкої”», – наголосив він.

Нові реанімобілі розподілять на маршрути за кілька днів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.