«Інгулець» уперше в історії вийшов у фінал Кубку України

Перегляди: 959

У Петровому вчора, 17 квітня, відбувся півфінальний матч Кубку України, в якому підопічні Сергія Лавриненка приймали луганську «Зорю».

Спочатку після проходу з правого флангу та передачі в центр штрафного Дениса Балана відзначився Євген Запорожець, передає кореспондент CBN.

Згодом Артем Щедрий з далекої відстані робив передачу, і м'яч, нікого не торкнувшись, опинився в сітці воріт Луіса Феліпе - 2:0.

«Зоря» кинулася відіграватися, і вже в компенсований до першого тайму час Євген Чеберко завдяки рикошету скоротив відставання гостей в рахунку - 2:1.

По перерві «Зоря» йшла вперед, але петрівчани грамотно захищалися й зберегли мінімальну перевагу - 2:1.

Здолавши поступово трьох представників української Прем'єр-Ліги - «Маріуполь», «Карпати» та «Зорю» - команда Сергія Лавриненка вийшла до фіналу Кубку України.

Суперником петрівчан стане донецький «Шахтар».