Юні співачки з Кіровоградщини зайняли призові місця на міжнародному фестивалі

Цього року всі конкурсанти були дуже сильними

579
кількість переглядів

Любов Попович, «Кіровоградська правда»

Учетверте повертаються з перемогою з міжнародного фестивалю «Золотий птах», що відбувся днями у Польщі, діти з Кіровоградської області. Чим вражали суддів четверо учасниць і куди збираються далі, «КП» розповіла голова обласного осередку громадської організації «Народна академія творчості інвалідів» Ельміра Небесна.

– У міжнародному фестивалі «Золотий птах» наші діти беруть участь четвертий раз. Поїхали, як кажуть, себе показати й на інших подивитися, а повернулися знову з перемогою, – радіє успіху своїх підопічних Ельміра Небесна.

Від Кіровоградщини участь у фестивалі брало найбільше учасниць, зауважує співрозмовниця «КП».

– Виступали діти з Грузії, Азербайджану, Польщі й України, але делегація з нашої області була найчисельніша. Це – Вероніка Чорна з Олександрії, Марія Сухонос і Софія Михайленко з Кропивницького і Влада Умрихіна з села Підгайці Кропивницького району, а також Амелія Небесна з Кропивницького, – розповідає голова громадської організації і додає, організатори фестивалю дуже гостинно приймають українських дітей, тому радо запрошують на заходи не тільки охочих позмагатися, а й просто гостей, які можуть порадувати глядачів і журі своїми талантами.

Цього року всі конкурсанти були дуже сильними, відзначають учасники фестивалю. Особливо добре підготувалися юні співаки з Польщі і Грузії, які й вибороли гран-прі і перше місце. Друге й третє місця дісталися дівчатам із Кіровоградщини – Вероніці Чорній і Марії Сухонос.

– Такі фестивалі дуже потрібні дітям, які мають певні фізичні вади, аби не тільки відчували себе повноцінними серед однолітків, а й розуміли, що можуть на рівних конкурувати, досягати успіху й перемагати, – наголошує Ельміра Небесна.

Не встигли юні співачки повернутися додому, як уже взялися підбирати репертуар до наступного конкурсу.

– У травні збираємося їхати на наступний пісенний фестиваль на Закарпаття. Тож дівчатка уже активно підбирають репертуар і готуються до виступів, – ділиться планами Ельміра Небесна і дякує викладачам, які працюють із талановитими дітьми і надихають їх на успіх.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.