Жителям Кіровоградщини нагадують про відповідальність за нищення червонокнижних рослин

У рамках профілактичних заходів здійснюються рейди-перевірки

966
кількість переглядів

Поліція нагадує: за незаконне збирання і торгівлю рідкісними ранньоквітучими та рослинами, які занесені до Червоної книги України, передбачена відповідальність.

Про це CBN поінформували в ГУ НП в області.

Нині на території області поліцейські спільно з представниками підрозділів Держекоінспекції проводять заходи під умовною назвою «Першоцвіт-2019», спрямовані на попередження та припинення правопорушень, пов’язаних із незаконним збиранням, перевезенням та реалізацією рідкісних рослин.

У рамках профілактичних заходів здійснюються рейди-перевірки ринків, автовокзалів та прилеглих до них територій, перевіряється автотранспорт, лісові насадження.

Загалом залучили близько 200 працівників особового складу поліції. Активізували взаємодію зі співробітниками державної екологічної інспекції та лісових господарств.

У ході відпрацювань поліцейські виявляють порушення, пов’язані з торгівлею з рук у невстановлених місцях (ст. 160 КУпАП), порушенням правил торгівлі на ринках (ст. 159 КУпАП) та порядку господарської діяльності (ст. 164 КУпАП).

Чинне законодавство передбачає відповідальність за знищення чи торгівлю рідкісними ранньоквітучими рослинами, а також рослинами, які занесені до Червоної книги України.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.