На Кіровоградщині грубих порушень виборчого процесу поки не фіксували

Голосують переважно люди старшого та середнього віку

816
кількість переглядів

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, грубих порушень виборчого процесу поки не фіксували.

Про це під час марафону в прес-клубі повідомила активістка громадського руху «Чесно» Любов Лук’янцева, повідомляє кореспондент CBN.

Половина членів комісії – нові люди, які не мають достатньо знань щодо процедурних моментів. Незначні порушення були пов’язані насамперед із цією обставиною.

Наразі спостерігається спад активності виборців порівняно з відповідним часом 31 березня (різниця активності складає близько 1,5%).

Явка по області на 11:00 становить 20,04%. У Кропивницькому вже проголосували близько 24 тисяч осіб. Частіше за все – люди старшого та середнього віку.

Найвища явка – на ТВО №102.

Нагадаємо, сьогодні, 21 квітня, в Україні проходить другий тур президентських виборів. Українці обирають між чинним главою держави Петром Порошенком та шоуменом Володимиром Зеленським.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.