На Кiровоградщинi працює ситуацiйний центр полiцiї, вже реєструють порушення пiд час виборiв

Завдання ситуацiйного центру – монiторинг та аналiз ситуацiї, пов’язаної з виборчим процесом

826
кількість переглядів

До роботи центру залучили працiвникiв бiльшостi пiдроздiлiв та служб вiдомства, управлiння патрульної полiцiї, а також представникiв Державної служби з надзвичайних ситуацiй та Нацiональної гвардiї.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

По це CBN поiнформували в ГУ НП в областi.

Завдання ситуацiйного центру – монiторинг та аналiз ситуацiї, пов’язаної з виборчим процесом, реєстрацiя усiх без виключень заяв та звернень громадян, вiдстеження ситуацiї, пов’язаної з дотриманням правопорядку.

Наряди полiцiї перебувають на територiях, прилеглих до всiх виборчих дiльниць, готовi реагувати на будь-якi факти, пов’язанi з порушенням прав i свобод громадян, у тому числi – процесом здiйснення волевиявлення. Продовжує роботу ситуацiйний центр полiцiї областi.

До охорони публiчної безпеки сьогоднi, 21 квiтня, залучили бiльше 3270 осiб, iз них майже 1640 полiцейських, а також спiвробiтники УДСНС, вiйськовослужбовцi Нацгвардiї та представники громадських формувань. Працiвники полiцiї несуть службу у посиленому режимi.

Наразi вже зареєстрували три повiдомлення про можливi факти порушення виборчого законодавства: два – незаконна агiтацiя, одне – фотографування бюлетенiв.

Нагадаємо, по всiй територiї Кiровоградщини дiльницi розпочали свою роботу.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.