Прокуратура Кіровоградщини у суді відстояла право держави на використання 8 гідротехнічних споруд

Державі спричинялись збитки у розмірі не отриманої орендної плати

456
кількість переглядів

Прокуратура виявила факт незаконного використання приватним суб’єктом господарювання державного майна – восьми гідротехнічних споруд для здійснення промислового риборозведення.

Про це CBN повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

У 2006 році державне підприємство «Укрриба» уклало договір з приватним підприємством, за яким суб’єкт господарювання отримав право використання гідротехнічних споруд, що перебувають на балансі державного підприємства.

«Договір укладений з порушенням норм законодавства, зокрема Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, та мав удаваний характер, оскільки фактично між сторонами виникли правовідносини з оренди державного майна», – наголосили у прокуратурі.

Державі спричинялись збитки у розмірі не отриманої орендної плати, яка у випадку дотримання вимог законодавства з питань оренди та користування державним майном надходила б до Державного бюджету.

Прокуратура області подала до суду позов про визнання укладеного договору недійсним.

Дослідивши надані сторонами докази та пояснення по суті позову, господарський суд Кіровоградської області визнав вимоги прокуратури області обґрунтованими та задовольнив позов у повному обсязі.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.