Голова Кіровоградської ОДА заявив, що готовий законно залишити посаду

21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів

1720
кількість переглядів

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко заявив, що готовий законно піти з посади і передати свої повноваження новопризначеному очільнику області у зв’язку з обранням нового Президента України.

Про це він сказав на позачерговому засіданні сесії обласної ради сьогодні, 23 квітня, передає кореспондент CBN.

Згідно з законом, голів облдержадміністрацій призначає і звільняє Президент України за поданням Кабінету міністрів на термін своєї каденції. Відтак Сергій Кузьменко готовий законно залишити посаду і передати повноваження своєму наступнику.

«Два дні тому завершився виборчий процес, і українці обрали нового Президента. Хочу привітати жителів області і всієї України з вибором і побажати, щоб справдилися всі їхні надії, – наголосив Сергій Кузьменко. – Безумовно чекатиму, коли новообраний Президент виконає свій конституційний обов’язок і призначить нового голову облдержадміністрації. Особисто обіцяю, що прийду на цю зустріч, особисто побажаю новому очільнику області успіхів у виконанні його повноважень. Переконаний, що це відбудеться найближчим часом – орієнтовно у червні або липні. А тим часом закликаю своїх колег продовжувати працювати, чесно виконувати свої посадові обов’язки і служити громадам, яким ми служили впродовж п’яти років».

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. За попередніми даними, шоумен Володимир Зеленський переміг чинного Президента Петра Порошенка.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.