У Кропивницькому через випробовування тепломережі утворився фонтан (ФОТО, ВІДЕО)

Випробування проводили відповідно до правил теплових мереж і підготовки до опалювального сезону

1177
кількість переглядів

Сьогодні, 23 квітня, з 09:00 до 10:00 на Ковалівці проводили гідравлічне випробування, за допомогою якого виявляли слабкі місця на магістральному трубопроводі.

Про це у коментарі CBN сказав директор КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник.

За його словами, випробування проводили відповідно до правил теплових мереж і підготовки до опалювального сезону, щоб виявити слабкі місця на магістральних трубопроводах.

«У мережу надходить холодна вода, а відповідними насосами створюється більш високий тиск, ніж зазвичай. Ми працювали з тиском майже 8 кг на кв. см, то зараз ми взяли трохи більше 10 кг для того, щоб виявити слабкі місця. При більш високому тиску проявляються всі проблеми. Потім працівники відповідних служб проходять мережі, знаходять місця руйнування теплових мереж і складають план робіт для вирішення всіх проблем протягом літа», – зазначив Олександр Чельник.

За його словами, про гідравлічні роботи повідомляли і місцеві ЗМІ, і міську раду. Яка саме проблема виникла на магістральному трубопроводі на Ковалівці, поки невідомо.

«Можливо, не витримала або запірна арматура, або місце з’єднання між трубою і запірною арматурою», – додав він.

Загалом у місті вже знайшли 59 руйнувань на магістральному трубопроводі різної складності.

Відео зі сторінки у Facebook Поліція міста Кропивницький

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.