Майбутнє лісу в твоїх руках: на Кіровоградщині висадили півгектара дубового лісу (ФОТО)

Акцію проводять на території області 14-й рік поспіль

0
715
кількість переглядів

В урочищі «Оникіївське» Оникіївського лісгоспу, що в Маловисківському районі, школярі, керівництво області та району, журналісти і представники громадськості висадили півгектара дубового лісу сьогодні, 24 квітня, повідомляє кореспондент СBN.

Відбулося це в рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Ця акція – добра традиція весняного спілкування лісівників із громадськістю. Учасники акції висадили три тисячі сіянців дуба. Торік на цій ділянці зрубали столітні дуби, які були перестійними і потребували зрубу.

«Сьогодні на цьому місці ми висадили сіянці дубів і через 120-140 років тут буде стиглий дубовий ліс. Заліснення зрубів – святий обов’язок лісівників! Якщо ми зрубали, то обов’язково на цьому місці створюємо нове насадження», – наголосила начальниця обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко.

Акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» проводять на території області 14-й рік поспіль. У її рамках на Кіровоградщині створили понад 860 гектарів лісів. Участь взяли 25 тисяч людей. Найактивнішими учасниками акції є підростаюче покоління. Також долучаються представники влади, громадськості і засобів масової інформації.

«Дерево треба садити з любов’ю, гарним настроєм, хорошою компанією і з бажанням, щоб виріс великий і красивий ліс», – поділився голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Цього року лісівники області створили більше трьох сотень гектарів лісів, із них більше сотні – нові насадження.

Усього на Кіровоградщині 127 гектарів лісів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.