У Кропивницькому 80 призовників урочисто провели на службу (ФОТО)

Хлопці – з різних районів і міст області

1220
кількість переглядів

Сьогодні, 24 квітня, у рамках весняного призову із Кіpовогpадщини на службу до лав Збpойних сил Укpаїни урочисто пpовели 80 юнаків, повідомляє кореспондент CBN.

В заході взяли участь представники обласного військового комісаріату, влади, духовенства, рідні і близькі призовників.

«Традиційно розпочинаємо призов юнаків до лав Збройних сил. Такі призови ми проводимо протягом п’яти років. З радістю вас як проводжаємо, так  і зустрічаємо. Бажаю вам, щоб ви за цей період зміцніли, розвинулися, набули військової спеціальності. Можливо, хтось пов’яже свою долю з армією надовго – маю на увазі вступ на військову службу за контрактом», – сказав військовий комісаp області Яpослав Кучеp і додав, що у строю цього дня – не тільки юнаки, яких призивають до лав ЗСУ, а й ті, яких призивають до інших військових формувань.

«Кожен повинен це пройти і стати у разі потреби на захист Батьківщини», – прокоментував Віктор Ігнатьєв, призовник з Олександрії.

Загалом під час весняного призову планують з Кіровоградщини призвати 730 осіб.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.