У Кропивницькому патрульнi ганялися за п’яним водiєм (ВIДЕО)

Водiй спробував накивати п’ятами вiд патрульних

1510
кількість переглядів

Вчора, 23 квiтня, полiцейськi через лiнiю «102» отримали повiдомлення, що водiй автомобiля Bogdan 2110 срiблястого кольору їздить вулицями Кропивницького напiдпитку.

Про це CBN поiнформували в прес-службi патрульної полiцiї Кiровоградщини.

Близько 23:00 патрульнi виявили схожий автомобiль на перехрестi Соборної та Великої Пермської. Коли водiй помiтив патрульних, спробував утекти, при цьому одразу грубо порушив правила дорожнього руху.

Керманич прямував додому, де, ймовiрно, сподiвався сховатися вiд адмiнiстративної вiдповiдальностi, але бiля ворiт будинку його затримали.

Запах алкоголю та нечiтка мова дали зрозумiти пiдстави такої поведiнки. Подальша розмова з ним вiдбувалася у Кропивницькому вiддiлi полiцiї.

За порушення вимог наказового знаку полiцейськi винесли водiєвi постанову за ч.1 ст.122 КУпАП, а за невиконання вимоги про зупинку – склали протокол за ст.122-2.

Надалi патрульнi запропонували водiєвi пройти огляд на стан сп’янiння, але той вiдмовився. За це полiцейськi склали на нього протокол за ч.1 ст.130.

Водій, що мав ознаки сп’яніння, спробував накивати п’ятами від патрульнихВчора під час патрулювання поліцейські через лінію «102» отримали повідомлення, що водій автомобіля Богдан 2110 сріблястого кольору їздить вулицями Кропивницького напідпитку. Близько 23-ї години патрульні виявили схожий автомобіль на перехресті вулиць Соборна та Велика Пермська. Коли ж водій помітив патрульних, то одразу спробував накивати п’ятами, при цьому одразу грубо порушив правила дорожнього руху. Горе-керманич направився додому, де, ймовірно, сподівався сховатися від адміністративної відповідальності, але біля воріт свого будинку був затриманий патрульними. Запах алкоголю з порожнини рота водія та нечітка мова одразу дали патрульним зрозуміти підстави такої поведінки. Подальша розмова з ним відбувалася у Кропивницькому відділі поліції.За порушення вимог наказового знаку патрульні поліцейські винесли водієві постанову за ч.1 ст.122 КУпАП, а за невиконання вимоги про зупинку – склали протокол за ст.122-2.Надалі патрульні запропонували водієві пройти огляд на стан сп’яніння, на що той відмовився. За це поліцейські склали на нього протокол за ч.1 ст.130. Друзі❗️ Вкотре нагадуємо, що пильність громадян, які повідомляють на лінію «102» про водіїв, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння, може реально врятувати людське життя❗️ #Kroppolice, #ПатрульнаПоліція

Опубліковано Патрульна поліція Кіровоградської області Вівторок, 23 квітня 2019 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.