У Кропивницькому визначився чемпіон міста з «Брейн-рингу» (ФОТО)

Переможцем цікавої боротьби стала команда «Логос»

742
кількість переглядів

У Кропивницькому завершилися ігри весняного сезону ХХІІ чемпіонату міста з «Брейн-рингу» серед студентів вищих навчальних закладів.

Організатором турніру виступили управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, обласна Ліга інтелектуального розвитку та громадська організація «Team Europe Кропивницький», повідомляє прес-служба міськради.

У поєдинках за чемпіонське звання свої найкращі якості продемонстрували студентські команди «Логос» («Кіровоградський будівельний коледж»), «Совенята» (Центральноукраїнський національний технічний університет), «Скіф» (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка), «Еврика» (Університет сучасних знань), «Прайд» (Економіко-технологічний інститут імені Р.Ельворті), «Корнеліум» (Кіровоградського медичного коледжу ім. Є. Й. Мухіна) і «Феміда» (ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління»).

Переможцем стала команда «Логос», віце-чемпіоном – «Совенята», другим віце-чемпіоном – «Скіф».

Переможці та призери отримали пам’ятні подарунки від організаторів.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.