Мама загиблої дівчини з Кіровоградщини: «Коли ми ховали дитину, водія відпускали під домашній арешт»

Родичі вимагають справедливого покарання для водія

5139
кількість переглядів

19 січня на трасі неподалік села Кальниболота Новоархангельського району водій допустив наїзд на трьох пішоходів.

Інформацію про ДТП CBN підтвердили в поліції області.

Двоє в результаті наїзду травмувалися, деякий час проходили лікування, 16-річна Наталка загинула.

«Слідство встановило, що водій був тверезий. Однак ми знаємо, що він у цей день пив. Напередодні вони були на хрестинах у кума. У день аварії, на Водохреща, я його бачила в церкві об 11 годині, й він уже був нетверезим. Потім вони у річці купалися, він там пив з хлопцями. Хоча зараз хлопці кажуть, що він пив воду й запивав колою. Опісля вони сиділи у барі до дев’ятої години», – розповіла CBN мама загиблої дівчини Тетяна Слободенюк.

За словами жінки, чоловік сам зізнався на суді, що прогрівав автівку буквально пару хвилин. Скло було замерзле, лише знизу було віконце у п’ять сантиметрів, тому й погано орієнтувався на дорозі.

У цій справі вже мало бути два судові засідання. Їх через різні причини перенесли. Наступне – 10 травня. Жінка підозрює, що заможні родичі хлопця роблять усе, аби він уникнув покарання і процес умисно затягують.

«Коли ми ховали Наталку, його відпускали під домашній арешт. Ми навіть не знали цього. Принесли на кладовище дитині поснідати наступного дня, а нам говорять, що він уже вдома. Хоч би посвідчення водійське у нього забрали, адже він продовжує їздити на автівці свого тестя», – зазначила Тетяна Слободенюк.

Нагадаємо, на трасі неподалік села Кальниболота Новоархангельського району водій наїхав на 16-річну дівчину, після чого залишив місце пригоди. Потерпіла померла у лікарні.

Ліля Кочерга, CBN 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.