Нардеп з Кропивницького припускає можливість дострокових виборів до ВР

Водночас нардеп наголосив, що підстав для розпуску парламенту поки немає

503
кількість переглядів

Народний депутат від БПП Костянтин Яриніч вважає, що можливість дострокових парламентських виборів існує.

Про це він заявив у інтерв’ю «УЦ».

«Говорять про те, що у нас немає коаліції – для цього є юристи, які повинні правовий аспект вивчити. Якщо немає коаліції, то Президент може розпустити парламент, це його юрисдикція. Ми готові йти на вибори і сьогодні, напевно, БПП, як ніхто, готовий. Якщо електорат “Зе команди” – це великою мірою люди, які голосували не “за”, а “проти”, то 25 відсотків проголосували саме за Порошенка», – сказав Яриніч.

Водночас нардеп наголосив, що підстав для розпуску парламенту поки немає.

«Позиція фракції – у жовтні у нас будуть планові вибори до Верховної Ради, на сьогоднішній день підстав для розпуску парламенту немає, і він повинен продовжити свою роботу. Була спільна заява фракцій БПП і “Народного фронту” про це. Навіть якщо ми говоримо про дострокові парламентські вибори, згідно з законом це може бути максимум на два місяці раніше планових виборів, наприкінці серпня. Чи варто це робити – у кожного правда своя», – зазначив він.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. У боротьбі з чинним главою держави Петром Порошенком переміг шоумен Володимир Зеленський.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.