Жителі Кіровоградщини через борги перед дітьми й банками позбулися землі

У травні відбудуться торги з реалізації земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства

485
кількість переглядів

З початку року на Кіровоградщині на відкриті торги виставили 34 земельні ділянки, з них 14 успішно реалізували.

Про це CBN повідомив керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.

Колишні власники позбулися права на них у зв’язку з багатотисячними боргами. Оскільки не змогли погасити їх самостійно, довелось попрощатися з майном.

«Упродовж кількох місяців левова частка земельних ділянок була реалізована через борги з аліментів, – розповів посадовець. – Зокрема в західній частині Кіровоградщини після примусової реалізації майна понад 78 тисяч гривень від свого недобросовісного тата отримала десятирічна донька Ганна з Голованівського району. Чоловік не надавав своїй колишній родині фінансової підтримки впродовж 12 років. Аналогічна ситуація склалася і в Гайворонському районі. Там місцевий житель також позбувся землі, яку успішно купили на торгах. Завдяки цьому його донька Анастасія отримала більше 54 тисяч гривень аліментів».

Реалізація відбувалася також і в зв’язку з банківськими боргами. Загалом із початку року шляхом проведення відкритих торгів земельних ділянок виручили майже 690 тисяч гривень.

«У травні також відбудуться торги з реалізації земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, а також будівництва чи обслуговування житлового будинку. Розташовуються вони в Кіровоградському, Олександрійському та Маловисківському районах», – резюмував Вадим Гуцул.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.