Люди в селах Кiровоградщини охоче вiдвiдують новi амбулаторiї – Рибальченко

Загалом в областi майже 40% сiльського населення

631
кількість переглядів

Жителi Кiровоградщини охоче вiдвiдують новозбудованi амбулаторiї в селах областi.

Про це зазначив директор департаменту охорони здоров’я облдержадмiнiстрацiї Олег Рибальченко сьогоднi, 6 травня, повідомляє кореспондент CBN.

На територiї Кiровоградщини вже запрацювало 18 нових амбулаторiй. Ще чотири планують збудувати цьогорiч.

«Люди охоче вiдвiдують амбулаторiї, укладають договори з сiмейними лiкарями. Уже 12 700 пацiєнтiв отримали медичну допомогу в цих закладах. Iз обласними фахiвцями сiльськi медики вже провели 200 телемедичних консультацiй. Тобто двом сотням осiб не потрiбно було їхати в обласний центр для отримання консультацiї. Зараз у районiв є кошти на придбання 112 комплектiв телемедичного обладнання. Таким чином всi сiльськi лiкарськi амбулаторiї областi пiдключать до телемедицини. Слiд зазначити, що в бiльшостi районах з’явиться можливiсть консультуватися в кардiолога, ендокринолога, пульмонолога, алерголога i дерматолога, хоча ранiше такої можливостi не було», – розповiв Олег Рибальченко.

Загалом в областi майже 40% сiльського населення.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.