На Кiровоградщинi збудують ще чотири типовi амбулаторiї

Чотири новi амбулаторiї отримають сучасний транспорт

753
кількість переглядів

На територiї Кiровоградщини у рамках президентської iнiцiативи з реформи сiльської медицини збудують ще чотири типовi амбулаторiї.

Про це повiдомив голова облдержадмiнiстрацiї Сергiй Кузьменко сьогоднi, 6 травня, повiдомляє кореспондент CBN.

«У 2019 роцi маємо можливiсть побудувати ще чотири новi амбулаторiї. Просив би управлiння капiтального будiвництва облдержадмiнiстрацiї активно працювати у цьому напрямку», – наголосив Сергiй Кузьменко.

Чотири новi амбулаторiї отримають сучасний транспорт.

У 2018-2019 роках Кiровоградщина збудувала 18 нових амбулаторiй. Область першою в Українi звела амбулаторiю – у селi Протопопiвка Приютiвської громади Олександрiйського району.

Вартiсть нової амбулаторiї становила бiльше шести мiльйонiв гривень iз державного i мiсцевих бюджетiв.
На благоустрiй територiй кожен новий заклад матиме по сто тисяч гривень. Кошти видiлив обласний екологiчний фонд.

Крiм 18-ти нових, область має ще сотню амбулаторiй. Усi пiдключать до телемедицини. Вiдтак сiльськi медики зможуть у режимi онлайн консультуватися з обласними фахiвцями. Переоснащуватимуть i медичний транспорт, аби збiльшити швидкiсть надання послуги i економити час на порятунок життя пацiєнтiв.

Загалом в областi майже 40% людей проживають у селах.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.