Проголосувати за проекти «Громадського бюджету» кропивничанам допоможе ПриватБанк

Зробити це можна через термінали самообслуговування

1471
кількість переглядів

Проголосувати за обраний проект у рамках «Громадського бюджету» стало ще зручніше.

Про це CBN поінформували у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

ПриватБанк долучився до швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади», аби українці через зручні електроннi сервiси могли впливати на розвиток своїх міст, селищ, об’єднаних територіальних громад.

До сервiсу разом із Кропивницьким підключилися понад 70 міст та об’єднаних територіальних громад із різних куточків України. Тепер авторизувавшись через BankID, кропивничани можуть подавати свої проекти або голосувати за вже наявні на сайті.

ПриватБанк пропонує кропивничанам скористатися можливістю голосувати за проeкти «Громадського бюджeту» через термінали самообслуговування. Щоб віддати свій голос через термінал, потрібно авторизуватися за фінансовим номером телефону або за допомогою банківської картки. У меню «Голосування за проекти міст» обрати потрібний проект та проголосувати.

Нагадаємо, цьогоріч для участі в «Громадському бюджеті» кропивничани подали близько сотні проектів на загальну суму 31 мільйон 300 тисяч гривень.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.