В обласному центрі ремонт арки контролюватимуть щоденно

Зараз проводитимуть роботи з облаштування каналізаційного колектору

1291
кількість переглядів

Міський голова Андрій Райкович доручив щоденно охороняти і контролювати хід ремонту  арки, сьогодні, 6 травня, повідомляє кореспондент CBN.

«Відсьогодні перекрили повністю рух під аркою. Усі питання із залізницею ми врегулювали, тепер залишається тільки технічна складова. До 30 травня ми повинні змонтувати основне тіло арки. Зараз проводитимуть роботи з облаштування каналізаційного колектору. Такі масштабні будівельні роботи у місті давно не робили. Тому має бути щоденний контроль і охорона цього об’єкту», – наголосив Райкович.

Нагадаємо, через початок основного комплексу будівельно-монтажних робіт з влаштування каналізаційного колектору від 06:00 6 травня тимчасово обмежили рух транспорту вулицею Ельворті на відрізку від вулиці Київської до Братиславської.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.