На Кіровоградщині люди здали до поліції 44 незареєстровані гладкоствольні рушниці

Від кримінальної відповідальності поліція звільнила 26 людей

610
кількість переглядів

Протягом квітня, коли поліція проводила місячник добровільної здачі зброї, жителі Кіровоградщини здали до органів поліції більше 160 одиниць зброї та близько 400 боєприпасів.

Про це CBN поінформували в прес-службі  ГУ НП області.

Люди здали два кулемети часів ІІ Світової війни, незареєстрований мисливський нарізний карабін, три одиниці саморобної вогнепальної зброї, 26 одиниць холодної зброї та 44 незареєстровані гладкоствольні рушниці.

Громадяни передали до поліції один постріл до гранатомету, три міни, дві гранати, 348 патронів до вогнепальної зброї, шість мисливських нарізних карабінів, 76 гладкоствольних рушниць, п’ять пристроїв для відстрілу гумових куль, 11 газових пістолетів та револьверів.

Від кримінальної відповідальності поліція звільнила 26 людей, а 56 одиниць зброї після проведеної перевірки, зареєструють у встановленому законом порядку.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.