Юстиція відкрила у Малій Висці сервісний центр Open Space (ФОТО)

Офіс розташований у приміщенні Маловисківського районного відділу ДРАЦС, що знаходиться на вулиці Містечковій, 40

0
1402
кількість переглядів

Управління юстиції Кіровоградської області урочисто відкрило сервісний центр Open Space у Малій Висці сьогодні, 13 травня, передає кореспондент CBN.

Офіс надає послуги у сфері державної реєстрації.

Ремонт у приміщенні розпочався у грудні минулого року. Загалом витратили 450 тисяч гривень, це кошти спецфонду обласного управління юстиції, отримані від надання платних послуг.

Тут облаштували місце для дітей, працює електронна черга. Для зручності відвідувачів є термінали – людині не потрібно йти в банк, державне мито на повторну видачу документів, наприклад, сплачується на місці за кілька хвилин.

«Ми прагнемо всі Open Space робити все кращими і зручнішими, щоб наші працівники отримували задоволення від роботи, а відвідувачі – від якості наданих послуг, щоб люди тут відчували себе людьми. Тут, крім Open Space, є нотаріальні послуги та безпосередньо РАЦС. Саме в таких сучасних умовах повинні проводитися всі щасливі моменти в житті людей – реєстрація шлюбу, видача свідоцтва про народження дітей, відзначення річниці весілля. Ми вкладаємо любов у все, що ми робимо для людей», – зазначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Це 28-й Open Space, відкритий в країні та другий – на Кіровоградщині. Наступний з’явиться у червні в Олександрії.

Маловисківська ОТГ налічує 14 тисяч людей. Для отримання послуг в Open Space треба паспорт, без нього можна лише проконсультуватися.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.