Приютівська ОТГ отримала спецтехніку для потреб громади (ФОТО)

Оренда коштувала дорого

0
703
кількість переглядів

Приютівська об’єднана територіальна громада отримала для потреб громади спеціальну техніку – грейдер та пожежну машину.

З можливостями техніки ознайомилися голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та головний рятувальник області Віталій Миронюк сьогодні, 14 травня, передає кореспондент CBN.

Раніше селищна рада не мала такої грейдерувальної техніки. Оренда коштувала дорого.

Вартість грейдера становила 2 мільйона 600 тисяч гривень із державного бюджету, які громада отримала з субвенції на соціально-економічний розвиток регіону за сприяння народного депутата Анатолія Кузьменка.

Грейдер використовуватимуть для очищення доріг від снігу та для загального поліпшення стану автошляхів.

Наявність грейдеру дозволить швидше реагувати на проблеми, а також зекономити бюджетні кошти.

«80% доріг громади – це ґрунтові дороги, які потребують постійного грейдерування. Тому необхідність у такій техніці була. Зараз вона вже повноцінно працює на потреби громади», – розповів голова Приютівської громади Андрій Коломійцев.

Пожежна автоцистерна призначена для перевезення особового складу та подачі вогнегасних засобів на гасіння пожежі. Її громада отримала в користування від УДСНС області.

«Це гарний приклад співпраці з Державною службою з надзвичайних ситуацій. На території громади є місцева пожежна команда, яка мала старенький пожежний автомобіль. А з цим новішим автомобілем пожежники більш якісно зможуть працювати. У його ремонт ми вклали 100 тисяч гривень із місцевого бюджету», – додав Андрій Коломійцев.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.