У Кропивницькому на літній відпочинок дітей пільгових категорій виділили майже 900 тисяч гривень

Діти відпочиватимуть 14 днів

1407
кількість переглядів

В обласному центрі на літній відпочинок дітей пільгових категорій виділили 870 тисяч 800 гривень.

Відповідне рішення виконавчий комітет міської ради прийняв сьогодні, 14 травня, передає кореспондент CBN.

Для дітей пільгових категорій, а саме дітей-сиріт, дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій і безпосередньо брали участь в АТО (ООС – операція об’єднаних сил), наразі перебувають в АТО (ООС), дітей, батьки яких загинули, зникли безвісти, потрапили в полон чи отримали інвалідність під час участі в АТО(ООС), дітей померлих АТОвців, дітей з інвалідністю, дітей, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, дітей воїнів-афганців, дітей внутрішньо переміщених осіб, відпочинок буде безкоштовним.

Діти відпочиватимуть 14 днів.

На харчування пільгових категорій з міського бюджету виділили 870 тисяч 800 гривень – у розрахунку 25 гривень на дитину на день (сніданок і обід).

Батьки дітей не пільгових категорій мають заплатити за харчування.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.