Екс-нардеп Лозінський, з якого зняли судимість за вбивство, є співвласником щонайменше 5 фірм

Це за офіційними даними

1063
кількість переглядів

Колишній народний депутат Віктор Лозінський є співвласником щонайменше п’ятьох фірм.

Про це йдеться у відкритих джерелах, передає кореспондент CBN.

Найстаріша фірма Лозінського – ТОВ «Голованівський базар». Дата реєстрації підприємства – 29 січня 2002 року. Директор ТОВ – Тетяна Завалюк. Власники – вона, Віктор Лозінський та Віктор Грицюк.

21 серпня 2004 року Віктор Лозінський зареєстрував ТОВ «Агрофірма “Копенкувате”». Фірма знаходиться в селі Копенкувате Новоархангельського району, а керує нею Іван Онищук (співвласник).

30 жовтня 2006 року в Києві зареєстрували ТОВ «Укрвікорсервіс». Основний вид його діяльності – «консультування з питань комерційної діяльності та управління». Директор – Алла Примак. Ще один власник, крім Лозінського, – Ростислав Герасимов.

18 липня 2007 року – дата реєстрації ТОВ «Мисливське господарство “Голованівське”». Директор підприємства – Анатолій Безверхий, і воно нині перебуває у стані припинення. Співвласник – ТОВ «Агрофірма “Лан”».

19 травня 2016 року Віктор Лозінський зареєстрував сільськогосподарське ТОВ «Вітчизна-агро» в Голованівську. Директор товариства – Олександр Горобець, він же – співвласник.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області народний депутат Віктор Лозінський, прокурор Голованівського району Євген Горбенко і начальник райвідділу міліції Михайло Ковальський вбили місцевого жителя Валерія Олійника.

У квітні 2011 року Дніпровський райсуд Києва засудив Лозінського до 15 років позбавлення волі. Пізніше Вищий спецсуд з цивільних і кримінальних справ зменшив йому покарання до 10 років ув’язнення. У червні 2014 року Бориспільський міськрайсуд Київської області за клопотанням захисників засудженого ухвалив рішення звільнити Лозінського з колонії через хворобу.

У квітні 2016 року Апеляційний суд Київської області визнав правомірним і залишив без змін це рішення. Згодом Лозінський залишив виправну колонію у зв’язку з умовно-достроковим звільненням за рішенням суду.

6 травня 2019 року Дніпровський райсуд Києва достроково зняв судимість з Віктора Лозінського.

Андрій Лисенко, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.