Міграційники Кіровоградщини попередили про подорожчання біометричних паспортів

З 1 липня змінюється вартість біометричних документів

855
кількість переглядів

Уряд ухвалив нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які будуть сплачуватися з 1 липня.

Зміниться також і вартість бланків згаданих документів, повідомили CBN у прес-службі управління Державної міграційної служби в Кіровоградській області.

Гранична вартість адміністративних послуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. Це передбачено ст. 20 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». При цьому кошти, отримані як частина адміністративного збору, спрямовуються до місцевих бюджетів.


З 1 липня 2019 року нові суми адміністративного збору складатимуть:

– при оформленні ID-картки (до 20 робочих днів) – 345 грн (126 грн – вартість адмінпослуги та 219 грн – бланку);
– при оформленні ID-картки (до 10 робочих днів) – 471 грн (252 грн – вартість адмінпослуги та 219 грн – бланку);
– при оформленні закордонного паспорта (до 20 робочих днів) – 682 грн (352 грн – вартість адмінпослуги та 330 грн – бланку);
– при оформленні закордонного паспорта (до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав) – 1034 грн (704 грн – вартість адмінпослуги та 330 грн – бланку).


Вартість оформлення документів вперше зросла, починаючи з 2016 року.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.