На Кіровоградщині планують підвищити тарифи на воду

Формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення здійснено відповідно до річних планів діяльності на 2020 рік

1131
кількість переглядів

Відкрите обговорення необхідності встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення відбудеться о 10:00 29 травня за адресою: Кропивницький, будівля міської ради (вул. Велика Перспективна, 41), кімн. 426.

Про це йдеться у повідомленні ОКВП «Дніпро-Кіровоград», текст якого має CBN.

Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються по 27 травня включно в письмовому вигляді або на електронну адресу підприємства: zv@dnipro-kirovograd.com.ua.

Пропозиції та зауваження можна надсилати по 27 травня включно на адресу: Кропивницький, вул. Соборна, 19а.

У повідомленні підприємства також сказано: «Перегляд тарифів на послуги зумовлений вимогами чинного законодавства, зменшенням обсягів реалізації по водопостачанню на 1,61%, зростанням вартості реагентів, зокрема хлору на 113,9%, коагулянту – на 31,5% та гіпохлориту натрія – на 68,4%, електроенергії (18,1% по першому класу, 19,7% по другому класу), матеріалів, запчастин, послуг, підвищенням рівня оплати праці на 52,4%, необхідністю погашення частини кредиту Світового банку та відсотків за його користування».

Структура тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.