У Кропивницькому пройшла 15-та «Ніч музеїв» (ФОТО)

Цікаві заходи тривали більше шести годин

537
кількість переглядів

Кіровоградський обласний художній музей долучився до XV міжнародної акції «Ніч музеїв», повідомляє кореспондент CBN.

Розпочалася вона ярмарком майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, креативного дизайну та предметів вжитку «HAND-MADE ДИВА» перед музеєм. А потім кожний відвідувач міг знайти для себе щось цікаве у кожному куточку музею.

Можна було послухати виступи Марії Моренко, Андрія Шульги, Тамари Алдошиної, Андрія Гардашнікова, гурту «Партизан-Бенд» та інших виконавців, а також спробувати «Музейні пундики» з тіста, виготовлені учнями професійного ліцею сфери послуг і торгівлі.

Музичні та танцювальні номери «Мистецького фьюжену» дарували кропивничанам вихованці музичних шкіл та місцевих молодіжних гуртів.

Дитячий арт-простір пропонував майстер-клас з виготовлення іграшок із паперу від арт-студії «Совушка», мистецький простір «Від традицій до новацій» – художнє тату, майстер-класи з виготовлення дерева життя та килимарства.

На мистецькому просторі «Чарівна мавка» проходили майстер-класи з візажу та плетіння коси, а також була можливість перевтілитися в красунь минулого. У креативному просторі можна було навчитися виготовляти магніт-топіарій, свічку з вощини, заколки із фоамірану, листівки у техніці квілінг, сувенірні олівці з ниток, розфарбовувати гіпсові фігурки тощо.

Крім того, можна було взяти участь у створенні колективної картини, відвідати тематичну екскурсію та подивитися фільм Ахтема Сеітаблаєва «Хайтарма» до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.