Голова Кіровоградської ОДА побажав абітурієнтам успіхів у здачі ЗНО з математики (ФОТО)

Зовнішнє незалежне оцінювання на Кіровоградщині складатимуть майже 8 тисяч абітурієнтів

0
739
кількість переглядів

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко побажав успіхів і гарних результатів абітурієнтам, які здавали ЗНО з математики в Олександрійському колегіумі сьогодні, 21 травня, передає кореспондент CBN.

Усього на Кіровоградщині перевіряли свої знання з математики 3850 абітурієнтів. Для цього сформували 16 дільниць, три з яких – в Олександрії.

«Із року в рік зростає кількість охочих здати ЗНО з математики. Це добрий показник, бо нам потрібні фахівці, які вміють швидко думати і швидко працювати з цифрами», – зазначив Сергій Кузьменко.

Упродовж усього навчального року обласна влада спільно зі школами формували освітні округи і забезпечували автотранспортом, щоб діти мали можливість доїжджати до навчальних закладів у комфортних умовах.

«Показник нашої роботи, що з року в рік знання дітей, у тому числі з математики, стають якіснішими», – додав Сергій Кузьменко.

Наступний тест – українська мова та література. Його складатимуть 23 травня. Для проходження цього тестування в області сформували 32 пункти.

Зовнішнє незалежне оцінювання на Кіровоградщині складатимуть майже 8 тисяч абітурієнтів. Усі без виключення здаватимуть українську мову та літературу. Решту предметів – на вибір.

Фото Віктора Голобородька

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.