Прокуратура оскаржила зняття судимості з екс-нардепа, який сидів за вбивство жителя Кіровоградщини

Місцева прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду з апеляційною скаргою

413
кількість переглядів

Київська місцева прокуратура №4 оскаржила в Київському апеляційному суді ухвалу Дніпровського райсуду щодо дострокового зняття судимості з колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського, засудженого у 2013 році до 10 років позбавлення волі за ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 121, ч. 1 ст. 296 КК України.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Києва, текст якого має CBN.

Прокуратура вважає, що під час засідання суд не належним чином перевірив інформацію про те, яким чином Лозінський довів своє виправлення.

«Клопотання сторони захисту не містило характеристик з місця проживання, роботи або з органів, що здійснюють за особою нагляд, яка має судимість, щодо її поведінки і реального виправлення. Також не було надано даних про відшкодування заподіяної злочином шкоди і документів про поведінку засудженого під час умовно-дострокового звільнення, зокрема про вчинення або невчинення нових кримінальних злочинів», – йдеться у повідомленні.

Місцева прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду з апеляційною скаргою, у якій просить скасувати ухвалу суду першої інстанції та постановити нову, якою відмовити у задоволенні клопотання щодо зняття судимості з Лозінського.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області народний депутат Віктор Лозінський, прокурор Голованівського району Євген Горбенко і начальник райвідділу міліції Михайло Ковальський вбили місцевого жителя Валерія Олійника.

У квітні 2011 року Дніпровський райсуд Києва засудив Лозінського до 15 років позбавлення волі. Пізніше Вищий спецсуд з цивільних і кримінальних справ зменшив йому покарання до 10 років ув’язнення. У червні 2014 року Бориспільський міськрайсуд Київської області за клопотанням захисників засудженого ухвалив рішення звільнити Лозінського з колонії через хворобу.

У квітні 2016 року Апеляційний суд Київської області визнав правомірним і залишив без змін це рішення. Згодом Лозінський залишив виправну колонію у зв’язку з умовно-достроковим звільненням за рішенням суду.

6 травня 2019 року Дніпровський райсуд Києва достроково зняв судимість з Віктора Лозінського.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.