У Кропивницькому знову заговорили про створення мережі комунальних аптек

Мають намір створити конкуренцію приватникам за прикладом комунального транспорту

349
кількість переглядів

Кропивничани, що живуть у приватному секторі, скаржаться не недостатню кількість аптек у їхніх районах.

Це питання сьогодні, 21 травня, розглядалося на спільному засіданні постійних комісій міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики, передає кореспондент CBN.

За словами керівника міського управління здоров’я Оксани Макарук, місто потребує відкриття комунального фармацевтичного підприємства, його кадрового та фінансового забезпечення.

Після обговорення члени комісій вирішили, що департаменту економіки разом з депутатами треба опрацювати бажані місця розміщення аптек, щоб визначити їхню кількість. А далі розробити бізнес-план зі створення, розвитку та фінансування комунальних аптечних закладів.

Крім того, депутати хочуть дізнатися розмір орендної плати, яку виплачують 35 приватних аптек, розташованих у лікувальних закладах міста. Вони надали завдання опрацювати питання розміщення в поліклініках та лікарнях міста комунальних аптек.

Нагадаємо, міський голова Кропивницького Андрій Райкович дав розпорядження управлінню охорони здоров’я створити комунальне підприємство міського аптечного управління і у віддалених мікрорайонах обласного центру встановити аптеки.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.