«Дніпро – Кіровоград»: мережі Кіровоградщини готові до якісного водопостачання

Гіперхлорування на мережах ОКВП «Дніпро – Кіровоград» тривало з 25 травня до 1 червня

1462
кількість переглядів

Водопровідні мережі ОКВП «Дніпро – Кіровоград» готові до якісного питного водопостачання абонентів Світловодська, Олександрії, Знам’янки та Кропивницького.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це кореспонденту CBN повiдомив генеральний директор ОКВП «Днiпро – Кiровоград» Роман Iлик.

За його словами, таке гіперхлорування на сьогодні є необхідним, оскільки заміна труб водогону виконується поступово, а старі мережі вже давно вичерпали строк своєї експлуатації. З цієї ж причини, зокрема, неможливий і перехід від системи очистки води хлором до озонування – хлор, на відміну від озону, діє на усій протяжності мереж.

«Забезпечення абонентів якісною водою – це найперше завдання підприємства і, по суті, наша головна місія як надавача цих послуг, – зазначає Роман Ілик, – оскільки від цього залежить людське здоров’я. Ми не можемо допустити, аби через неналежну якість води у людей почалися проблеми зі здоров’ям. Тому постійно – на усіх етапах виробництва – ми відбираємо проби, контролюємо всі показники та негайно реагуємо на всі відхилення від норми – ще на підприємстві. Відтак у кранах абонентів – повністю безпечна вода. Під час гіперхлорування доза хлору у кілька десятків разів перевищувала звичайну. Так, це на кілька днів створило певні незручності, але ми закликаємо абонентів до розуміння необхідності таких заходів».

З 20:00 1 червня дніпровську воду очищують у звичайному режимі.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.