Три гравці «Олександрії» виграли «Кубок Лобановського»

Перегляди: 2122

Збірна України, в складі якої були три представники ФК «Олександрія» Владислав Бабогло, Тимур Стецьків та Олег Білик, вперше за 10 років виграла міжнародний футбольний турнір «Кубок Лобановського», передає кореспондент CBN.

Участь у цих змаганнях з 2005 року беруть молодіжні збірні чотирьох країн. Цього разу, окрім господарів, трофей виборювали команди Кіпру, Болгарії та Ізраїлю.

У фіналі українці зіграли з ізраїльтянами. В цьому протистоянні участь взяли Бабогло та Білик. При цьому голкіпер «Олександрії» Білик став героєм поєдинку, врятувавши команду в декількох дуже небезпечних моментах. До того ж, українці з 38 хвилини грали вдесятьох – після вилучення Артема Козака. Та все ж у другому таймі єдиний переможний гол у ворота збірної Ізраїля забив Михайло Мудрик – 1:0. Таким чином, підопічні Руслана Ротаня стали переможцями Кубку Лобановського.