Три гравці «Олександрії» виграли «Кубок Лобановського»

2033
кількість переглядів
Фото UA-Football

Збірна України, в складі якої були три представники ФК «Олександрія» Владислав Бабогло, Тимур Стецьків та Олег Білик, вперше за 10 років виграла міжнародний футбольний турнір «Кубок Лобановського», передає кореспондент CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Участь у цих змаганнях з 2005 року беруть молодіжні збірні чотирьох країн. Цього разу, окрім господарів, трофей виборювали команди Кіпру, Болгарії та Ізраїлю.

У фіналі українці зіграли з ізраїльтянами. В цьому протистоянні участь взяли Бабогло та Білик. При цьому голкіпер «Олександрії» Білик став героєм поєдинку, врятувавши команду в декількох дуже небезпечних моментах. До того ж, українці з 38 хвилини грали вдесятьох – після вилучення Артема Козака. Та все ж у другому таймі єдиний переможний гол у ворота збірної Ізраїля забив Михайло Мудрик – 1:0. Таким чином, підопічні Руслана Ротаня стали переможцями Кубку Лобановського.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.