Молоді і з досвідом. Хто увійшов до команди Гройсмана?

За словами Гройсмана, до його команди увійшли молоді люди, які вже мають успішні результати

604
кількість переглядів

Лідер партії «Українська стратегія Гройсмана»Володимир Гройсман представив першу десятку тих, із ким піде на позачергові парламентські вибори. Ставку зробив на молодих та прогресивних людей, з якими тривалий час працював у Кабміні. Це ті професіонали,  які довели, щопрацюють на результат і готові й надалі впроваджувати якісні зміни у життя українців.

«Люди хочуть від політиків результату. Люди серцем і розумом мають відчути, на що ми здатні. А ми реально здатні змінювати країну на краще. Усе, що ми обіцяємо у своїй програмі, ми зможемо зробити. Наголошую, я іду в Раду не знову, а вперше – вперше з командою, яку я сформував», – заявив Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «Україна».

За словами Гройсмана, до його команди увійшли молоді люди, які вже мають успішні результати своєї діяльності у сферах освіти, медицини, культури, економіки,  фінансів, юстиції та врядування.

«Я сформував таку команду, команду не просто політиків, які можуть розповідати як і що має відбуватися, а команду тих людей, які глибоко розуміють, в чому є проблеми держави, як їх потрібно швидко вирішувати, команду яка здатна приймати рішення і здатна їх втілювати в життя», – наголосив лідер партії «Українська стратегія Гройсмана».

Очолює десятку партії «Українська стратегія Гройсмана» чинний прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Політик є наймолодшим міським головою, спікером Верховної Ради такерівником Уряду в історії України.На всіх трьох посадах рівень довіри був високим. За його Прем’єрства розпочалося масштабне будівництво доріг в країні, стартували процес децентралізації, якісні реформи в медицині та освіті.

До списку увійшли:

Перша жінка – міністр освіти за часів незалежної УкраїниЛілія Гриневич.Під час її перебування на посаді в Україні почалася масштабна реформа освіти.

«Освітня реформа – це марафон на десятиліття. Одна слабинка на цьому шляху – і вся праця десятків людей буде знівельована. Тому потрібні вартові змін. Ми не маємо права відступити назад. І тому я сьогодні тут, з цією командою», – зазначає Лілія Гриневич.

 Міністр культури України – Євген Нищук, який відроджує українське кіно, розвиває сучасну українську книжку, просуває культуру, мистецтво, традиції України у світі.

Міністр Кабінету Міністрів України – Олександр Саєнко. Є ідеологом і лідером реформи державної служби, приватизації та введення принципів корпоративного управління на держпідприємствах.

Міністр юстиції України – Павло Петренко. Розбудовує мережу центрів безоплатної правової допомоги громадянам. Ініціював відкриття і створення нових реєстрів даних: онлайн оформлення документів, укладання шлюбу тощо.

Співавтор змін до Бюджетного та Податкового кодексів, які збільшили фінансову спроможність і самостійність громад Сергій Марченко. В реформуванні медицини розробляв систему «гроші ходять за пацієнтом» і оплату медичної послуги, а не лікарняних стін чи ліжок.

Секретар Вінницької міськради Павло Яблонський, який відповідатиме за питання децентралізації та народний депутат України Віктор Єленський,  який є одним з найбільш ефективних парламентарів з усіх працюючих у Верховній Раді.

Також, в команду Гройсмана увійшли люди, які доклали чимало зусиль для захисту України та її  громадян. Це народний депутат України Андрій Тетерук, який добровольцем пішов на фронт і став командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець». А також перший заступник міністра інформаційної політики, кримська татарка Еміне Джапарова,яка представляє та виборює позиції України та інтереси українського і кримськотатарського народу на міжнародній арені.

«26 лютого цього року, до Дня опору Криму російській окупації  коли ми проводили “Кримській форум”, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав наче дуже прості і дуже очевидні слова: “Крим був, є і буде українським”.  Ніхто з вас у цьому не сумнівається, але я точно знаю, що для того, щоб це було дійсністю, ми всі маємо щодня багато працювати. І я вважаю, що саме “Українська стратегія Гройсмана” і формула цієї політичної сили містить відповіді на те, аби це стало дійсністю.»,- наголосила Еміне Джапарова.

Гройсман запевнив, його команда має чітку стратегію. І вона направлена на те, щоб кожен український вчитель, лікар, кваліфікований працівник, підприємець, фермер відчув себе представником середнього класу.

«Передати повноваження і ресурси на місця та створити в Україні справжній середній клас – вважаю це є запорукою успіху України. Ми точно знаємо,  як потрібно робити ці зміни. Ми знаємо, що таке відповідальна політика. Я хочу стати спільно зі своєю командою успіхом українців. Нашим спільним успіхом. Я переконаний, що людям, які висловлять нам вотум довіри, не буде соромно за нашу роботу», – зазначив Володимир Гройсман.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.