Суд призначив додаткові експертизи у справі вбитої школярки в Кропивницькому

Суд призначив додаткові експертизи Олені Добродій

1646
кількість переглядів

Кропивницький апеляційний суд призначив додаткові експертизи у справі про вбивство 12-річної Катерини Добродій, повідомляє кореспондент CBN.

У злочині звинувачують її маму Олену. Апеляцію подав захист жінки. Нині обвинувачена примусово лікується в обласній психіатричній лікарні загального типу. Туди її скерував суд першої інстанції. Олену Добродій визнали психічно хворою.

Олена Добродій з рішенням першої інстанції не погодилася. Подала до апеляційного суду клопотання про додаткове проведення експертиз. Судді задовольнили.

Бабуся молодшої доньки Олени Добродій Надія Городова підозрює – у такий спосіб рідні жінки затягують справу. Хочуть, щоб вона якомога довше залишалася у пом’якшених умовах і в межах міста.

«Вона себе почуває там дуже гарно. Наприклад, ходить сама за їжею, на дискотеки. Так, там є дискотеки», – каже жінка.

В обласній психлікарні Олена Добродій лікується півтора року. Це заклад загального типу. Тож жінка перебуває там як звичайна пацієнтка. Ходить на прогулянки, безперешкодно спілкується з рідними.

Жінка мала б бути у лікарні суворого режиму. Але туди її не переведуть допоки судовий процес не завершиться.

Призначені апеляцією експертизи проведуть за кілька місяців. Олені ж так чи інакше доведеться примусово лікуватися у психіатричному закладі суворого режиму щонайменше вісім років. Її хворобу визнали невиліковною.

Нагадаємо, близько 10:00 8 грудня 2017 року 12-річна кропивничанка Катерина Добродій пішла нібито в школу з дому на вулиці Івана Богуна, 159 (Стара Балашівка), і не повернулася.

12 грудня поліцейські знайшли тіло Каті біля бази відпочинку «Рожевий слон» в Обознівці Кіровоградського району. Як повідомили згодом у поліції – зі слідами насильницької смерті, понад 70 ран. Правоохоронці порушили провадження за фактом умисного вбивства.

У злочині зізналася мати дівчинки. 13 грудня Олені Добродій офіційно оголосили про підозру.

У квітні 2018 року справу Олени Добродій направили до суду. Процесуальний керівник у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства дівчинки затвердив клопотання про застосування щодо жінки примусових заходів медичного характеру.

13 лютого Кіровський районний суд Кропивницького ухвалив застосувати до Олени Добродій примусове лікування.

Юлія Бабак, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.