У Кропивницькому дівчина намагалася стрибнути з даху недобудови (ВІДЕО)

Дiвчину передали медикам

2171
кількість переглядів

На заваді спробі самогубства стали патрульні Кіровоградщини Під час патрулювання території недобудови поліцейські виявили молоду жінку, яка сиділа на даху будівлі. Подія трапилася вчора близько 14-ї години на перехресті вулиць Юрія Коваленка та Генерала Жадова. Патрульні наблизилися до дівчини та помітили, що вона перебувала у вкрай пригніченому емоційному стані. Про причини перебування на даху будівлі вона повідомила, що майже всі її рідні померли та вона не бачить більше сенсу жити. Причин для хвилювання додавав також майже порожній пак вина, який був поруч. З огляду на обставини події поліцейські запросили дівчину спуститися до подвір’я та продовжити розмову там. Та коли вона підвелася, то спробувала зістрибнути з даху. На щастя на заваді їй стали патрульні. Надалі 22-річну кропивничанку охоронці порядку передали медикам. Друзі! Пам’ятайте, що життя безцінне і дається лише один раз. Бережіть себе❗️ #Kroppolice, #ПатрульнаПоліція

Опубліковано Патрульна поліція Кіровоградської області Понеділок, 17 червня 2019 р.

Патрульнi Кiровоградщини стали на завадi спробi самогубства.

Про це CBN поiнформували в прес-службi патрульної полiцiї.

Пригода трапилася вчора, 16 червня, близько 14:00, на розi вулиць Юрiя Коваленка та Генерала Жадова.

Пiд час патрулювання територiї недобудови полiцейськi виявили молоду жiнку, яка сидiла на даху будiвлi.

Патрульнi наблизилися до дiвчини та помiтили, що вона перебувала у пригнiченому емоцiйному станi. Дівчина повiдомила, що майже всi її рiднi померли і вона не бачить бiльше сенсу жити.

Полiцейськi запросили її спуститися на подвiр’я та продовжити розмову там. Коли вона пiдвелася, спробувала зiстрибнути з даху. На завадi їй стали патрульнi.

Надалi 22-рiчну кропивничанку охоронцi порядку передали медикам.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.