Самоход і дядя Фара: у Кропивницькому фінішують півсотні ретро-автомобілів

У Кропивницькому екіпажі «Зіркового ралі» будуть три дні

636
кількість переглядів

Півсотні ретро-автомобілів фінішуватимуть у Кропивницькому в рамках всеукраїнських змагань «Зіркове ралі» 12 липня, повідомляє кореспондент CBN.

«Ми знайшли історичні документи, що пробіг проходив через наше місто, – розповів один із ініціаторів, хто запросив у Кропивницький, Микола Цуканов. – Два роки поспіль Кропивницький був проміжною точкою у маршруті змагання. Цьогоріч на наше запрошення з міським головою автомобілі фінішуватимуть у нас. Буде 50 екіпажів, а це близько 130 осіб з різних міст. Це всеукраїнське змагання, яке підіймає рівень нашого міста. Коли говоримо про це змагання, ми уявляємо звичайних водіїв, а під час розмови розуміємо, що люди, які мають псевдоніми “Самоход”, “Дядя Фара” та інші – це підприємці, директор, актори. І от вони приїдуть у наше місто».

У Кропивницькому екіпажі «Зіркового ралі» будуть три дні.

«Наразі вже зареєструвалися 26 екіпажів. 12 липня о 13:00 усі фінішують на Театральній площі з трьох напрямків – черкаського, уманського й олександрійського, – уточнив начальник міського управління молоді та спорту Сергій Колодяжний. – 13 липня буде ще два види змагань – міські, нашими дорогами, й обласні. За маршруту “Кропивницький – Олександрівка – Знам’янка – Кропивницький”. Буде виставка автомобілів. І підбиття підсумків за всі види змагання. 14-го на Театральній площі нагороджуватимуть переможців. Також у цей день будуть екскурсії містом».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.