У Кропивницькому показали благодійну виставу, щоб допомогти важкохворій дівчинці (ФОТО)

До вистави діти готувалися близько півроку

576
кількість переглядів

Сьогодні, 19 червня, близько півсотні жителів обласного центру прийшли на благодійну виставу «Аліса в країні див», аби допомогти зібрати кошти для важкохворої Еліни Яригіною, передає кореспондент CBN.

П’єсу представили юні актори театр-студії «КазкаРум». Захід організував благодійний фонд «Дивожиття», провели його в обласній бібліотеці імені Шевченка.

«Еліночка під нашою опікою з листопада минулого року. У неї рідкісне захворювання – синдром Чарджа – не працює стравохід. Їй поставили гастростому – спеціальну трубочку в животику, через яку треба годувати спеціальним харчуванням. На нього потрібно близько семи тисяч гривень. Саме на ці потреби ми і передамо кошти. Важливо, що в цій виставі грають дітки, які з дитинства долучаються до благодійності», – наголошує представниця благодійного фонду «Дивожиття» Інна Жолобова.

До вистави діти готувалися близько півроку.

«Це добре якщо ми допоможемо дівчинці. Круто, що можемо долучитися до благодійності», – каже Стефанія Паливода, яка грала Алісу.

Батьки Еліни зізнаються, що вартість лікування і харчування для родини дуже дороге. Тому дякують кожному, хто їм допомагає.

«Вже зробили кілька операції на серці і на шлунку. Еліночка не чує і не бачить. Їй потрібне спеціальне харчування. Ми не в змозі самостійно покрити ці витрати. Ми дуже вдячні усім за допомогу – діткам, їхнім батькам, волонтерам, тим, хто сьогодні прийшов. Адже дійсно кожна гривня нам є допомогою. З цим харчуванням наша донечка почала рости, набирати вагу, розвиватися», – дякує мама Еліни – Анастасія.

Під час благодійного заходу зібрали 6365 гривень і ще 1500 гривень перерахували на рахунок фонду благодійнки, які не змогли прийти.

«Ми змогли зібрати необхідну суму, щоб придбати харчування на місяць – 7865 гривень. На цьому не зупинятимемось, будемо проводити інші заходи. І дякуємо усім, хто долучається», – підсумувала Інна Жолобова.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.