Спортсмен з Кіровоградщини став віце-чемпіоном Європи з армліфтингу

Армліфтинг - силовий вид спорту, змагання на силу хвату рукою

1062
кількість переглядів

Спортсмен з Вільшанського району (село Березова Балка) Микола Волошанюк виборов титул віце-чемпіона Європи з армліфтингу.

Про це CBN повідомили у Федерації армліфтигу.

Змагання проходили у Відні (Австрія). Учасниками змагань стали спортсмени з Австрії, України, Росії, Норвегії, Словаччини та Румунії. Захід проходив у залі Intelligent Strength, у якому під час своїх візитів на Батьківщину тренується Арнольд Шварценеггер.

«До прийняття рішення про поїздку було багато сумнівів, чи варто їхати, інший менталітет, інше ставлення до організації та проведення змагань. Ми звикли, щоб було “дорого-багато”, європейці ж ставляться до всього простіше: змагання проходять як зустріч старих друзів», – зазначив тренер спортсмена Дмитро Грунський.

Далі спортсмени планують «брати» Кубок Європи з армліфтингу. Змагання проходитимуть 14 – 15 вересня у Мінську (Білорусь).

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.