Яриніч подав документи до ЦВК

Зараз триває процедура розгляду та реєстрації кандидата

1761
кількість переглядів

Народний депутат від БПП Костянтин Яриніч подав документи до Центральної виборчої комісії як кандидат у народні депутати на дочасних виборах до Верховної Ради.

Про це він повідомив кореспонденту CBN.

За словами Яриніча, документи вже подані, після процедури розгляду та реєстрації розпочнеться передвиборча кампанія.

«Вона буде складатися, насамперед, зі спілкування з людьми, – зазначив він. – Я п’ять попередніх років був народним депутатом, суміщав цю посаду з роботою лікарем і під час цього періоду мав чудову можливість почути людей, про їхні проблеми. На відміну від багатьох народних депутатів я подав багато законотворчих ініціатив, маю перелік реальних справ. Я пишаюся тим, що мені не соромно дивитися людям в очі. Я завжди був і є відкритим до діалогу та спілкування. До речі, запрошую всіх охочих до зустрічі під час особистого прийому громадян, який відбудеться в суботу, 22 червня, з дев’ятої години ранку в громадській приймальні за адресою вулиця Велика Перспективна, 3/5, у Кропивницькому».

Нагадаємо, народний депутат від БПП Костянтин Яриніч балотуватиметься на дочасних виборах до Верховної Ради як самовисуванець.

Парламентські вибори відбудуться 21 липня.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.