Яриніч подав документи до ЦВК

Зараз триває процедура розгляду та реєстрації кандидата

1909
кількість переглядів

Народний депутат від БПП Костянтин Яриніч подав документи до Центральної виборчої комісії як кандидат у народні депутати на дочасних виборах до Верховної Ради.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це він повідомив кореспонденту CBN.

За словами Яриніча, документи вже подані, після процедури розгляду та реєстрації розпочнеться передвиборча кампанія.

«Вона буде складатися, насамперед, зі спілкування з людьми, – зазначив він. – Я п’ять попередніх років був народним депутатом, суміщав цю посаду з роботою лікарем і під час цього періоду мав чудову можливість почути людей, про їхні проблеми. На відміну від багатьох народних депутатів я подав багато законотворчих ініціатив, маю перелік реальних справ. Я пишаюся тим, що мені не соромно дивитися людям в очі. Я завжди був і є відкритим до діалогу та спілкування. До речі, запрошую всіх охочих до зустрічі під час особистого прийому громадян, який відбудеться в суботу, 22 червня, з дев’ятої години ранку в громадській приймальні за адресою вулиця Велика Перспективна, 3/5, у Кропивницькому».

Нагадаємо, народний депутат від БПП Костянтин Яриніч балотуватиметься на дочасних виборах до Верховної Ради як самовисуванець.

Парламентські вибори відбудуться 21 липня.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.