У Кропивницькому знайшли земельні ділянки для будівництва аквапарку

Петицію розглянули на профільній комісії міськради

7219
кількість переглядів

У Кропивницькому хочуть побудувати аквапарк – для цього потрібно до 6 млн доларів інвестицій.

Це питання з інвестиційної точки зору розглянули на засіданні постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики сьогодні, 21 червня, передає кореспондент CBN.

Питання вже піднімалося чотири роки тому, але тоді не знайшли вільну земельну ділянку.

За інформацією керівника департаменту економіки Маріанни Моркви, для відкритого аквапарку потрібно 1 га землі, 1,5 – 3,5 млн доларів інвестицій, які інвестор зможе повернути протягом чотирьох сезонів.

Закритий аквапарк потребує 5 га і 4 – 6 млн доларів, які інвестор зможе повернути через чотири – п’ять років, якщо це місто-мільйонник.

Комісія погодилася, що Кропивницькому водний парк потрібен. Управління земельних відносин опрацювало питання і знайшло ділянки на вулицях Волкова та Аджамській. Крім того, є вільні ділянки в районі Гаю десантників, на Козачому острові та в дендропарку.

Три ділянки відносяться до природоохоронного фонду, тож їх зняли з розгляду. Інформацію про інші чотири розмістять на інвестиційному сайті Кропивницького для пошуку інвесторів.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.