Кропивничан запрошують долучитися до будiвництва паркану довкола притулку для тварин

Наразi вже майже половину паркану збудували

839
кількість переглядів

Мiстян закликають долучитися до будiвництва паркану навколо притулку для собак громадської органiзацiї «Щасливий пес».

Про це CBN поiнформували в прес-службi мiської ради.

«Два мiсяцi тому я долучився до челенджу «#ощасливПса» i передав головi громадської органiзацiї “Щасливий пес” сертифiкат на суму 25 тисяч гривень для зведення паркану навколо притулку для безхатнiх тварин, – вiдзначив секретар мiської ради Андрiй Табалов. –  Дуже приємно, що пiсля мого заклику знайшлось чимало небайдужих людей, якi пiдтримали нашу iнiцiативу i вiдгукнулись на прохання волонтерiв про допомогу. Необхiдна сума коштiв була зiбрана, усi матерiали закупленi, i на сьогоднi вже майже половина паркану збудована. Але все одно справа рухається дуже повiльно. Цiєї недiлi, 23 червня, я разом iз друзями долучуся до будiвництва паркану на територiї притулку для тварин ГО “Щасливий пес”. Приходьте на 16:00, роботи вистачить усiм».

Контактний телефон для тих, хто має намiр пiдтримати акцiю: 0661984542. Тим, хто добиратиметься громадським транспортом, необхiдно скористатися автобусом маршруту № 274:  зупинка за вимогою «Очиснi споруди».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.