В ОДА розповіли, які дороги Кіровоградщини зараз ремонтуються

Проекти реалізують за рахунок коштів Державного дорожнього фонду

729
кількість переглядів

На Кіровоградщині завершуються ремонтні роботи на дорогах обласного значення.

Про це розповів в. о. голови облдержадміністрації Сергій Коваленко сьогодні, 24 червня, передає кореспондент CBN.

«Завершуються ремонтні роботи на дорогах обласного значення – на перехідних об’єктах минулого року, які реалізовуються за рахунок коштів Державного дорожнього фонду. На 33 із 35 таких об’єктів роботи планують виконати до 7 липня (загальна сума 68 мільйонів гривень), ще на двох об’єктах поки тривають тендерні процедури», – повідомив Сергій Коваленко.

Щодо доріг державного значення, за словами начальника Служби автомобільних доріг в області Вадима Коюденка, зараз триває ремонт на дорозі «Кропивницький – Миколаїв». Там запланували відремонтувати шість відрізків протяжністю 33 кілометри. Вже виконали роботи на 19 кілометрах.

«По двох відрізках протяжністю дев’ять кілометрів завершено тендерні процедури, і протягом десяти днів буде розпочато ремонт. Тендер ще по одному відрізку проведуть до 1 липня, роботи планують розпочати протягом двох тижнів», – наголосив Вадим Коюденко.

На дорозі «Полтава – Олександрія» почали ремонт на п’яти кілометрах.

Протягом десяти днів розпочнуть роботи на відрізку в уманському напрямку дороги «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка».

Вадим Коюденко зазначив, що всі роботи на дорогах державного значення в області запланували виконати до середини вересня. Потім планують звертатися до уряду за додатковим фінансуванням для виконання понадпланових робіт.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.