Ветеранів та АТОшників з Кіровоградщини запрошують до участі в міжнародних змаганнях

Реєстрація триватиме до 20 липня

688
кількість переглядів

Обласний центр надання допомоги учасникам АТО/ООС запрошує ветеранів та чинних військовослужбовців пройти відбір на «Ігри нескорених – 2020».

Про це повідомляється на офіційній сторінці центру у Facebook.

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь у національних «Іграх нескорених – 2020» можуть ветерани та чинні військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби безпеки, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час чи внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій або під час миротворчих операцій за участі України.

Реєструватись потрібно на сайті змагань, потім слід пройти спортивні тестування, щоб обрати найкращий для себе вид спорту.

Реєстрація триватиме до 20 липня. Національні «Ігри нескорених» відбудуться в Києві 8 вересня.

The Invictus Games Foundation переглянула підхід до відбору – найбільшу вагу у відборі відіграють не спортивні результати, а вплив ігор на реабілітацію учасників та їхня мотивація. Фундація вирішила збільшити квоту для української збірної. Це означає, що на змагання до Нідерландів поїдуть не 15, а 20 осіб.

Нагадаємо, ветеран АТО з Благовіщенського району Олександр Чалапчій здобув спеціальну медаль на «Іграх нескорених – 2018».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.