Дивіться сьогодні в ефірі «Вітру» вестерн «Мене звати Ніхто» і джазовий концерт Gregory Porter

Шукайте телеканал «Вітер» у кабельних мережах та цифровому ефірі в Кропивницькому й Олександрії

312
кількість переглядів

Вестерн «Мене звати Ніхто» (Італія, Франція, Західна Німеччина, 1973) дивіться в ефірі телеканалу «Вітер» о 21:15 сьогодні, 26 червня.

Про що фільм

На Дикому Заході були свої легенди і кумири, які надихали на подвиги шукачів пригод. Джек Борегар – досвідчений стрілок, що дожив до сивини. На схилі років він мріяв тільки про одне – залишити свою роботу, виїхати за океан і осісти де-небудь в Європі, щоб спокійно прожити залишок днів.

Але один з найвідданіших шанувальників Борегара, таємничий стрілець на ім’я Ніхто, не зміг змиритися з таким станом речей і вирішив, що його кумиру пора знову підтвердити репутацію геніального стрілка і вкотре прославити себе. Ніхто організував для Борегара зовсім особливу битву – перестрілку відразу з 150 членами Дикої банди – злочинцями, які відмивають награбоване багатство за допомогою фальшивої золотої жили.

У ролях

Теренс Хілл, Генрі Фонда, Жан Мартен, Р. Г. Армстронг, Карл Браун, Лео Гордон, Стів Кена, Джеффрі Льюїс, Ніл Саммерс, П’єро Луллі та інші.

Режисер

Тоніно Валерії.

Стоп-кадри

О 23:00 на «Вітрі» почнеться фільм-концерт Gregory Porter. Live in Berlin-2016.

Грегорі Портер – джазовий співак, композитор і актор. Народився 4 жовтня 1971 року в Сакраменто і виріс в Бейкерсфілді у штаті Каліфорнія, де його мати була пастором.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.