Кандидат-мажоритарник з Кіровоградщини звернувся до поліції через «двійника» у списках

Парламентські вибори відбудуться 21 липня

1850
кількість переглядів

Кандидат у народні депутати у 103 виборчому окрузі, в. о. голови ОДА Сергій Коваленко звернувся до поліції через те, що Центральна виборча комісія зареєструвала у цьому ж окрузі його повного тезку.

Про це він повідомив кореспонденту CBN сьогодні, 26 червня.

«Учора ЦВК зареєструвала мене кандидатом у народні депутати. І я дізнався ще одну цікаву новину, що одночасно зі мною зареєстрований у 103 окрузі ще один Сергій Коваленко. Не від політичної партії, а від громадської організації “Слуга народу”, уродженець Одеської області, людина, яка проживає в Київській області. Сьогодні звернувся до Національної поліції України з відповідною заявою і чекаю на той час, коли зможу познайомитись зі своїм тезкою», – сказав Сергій Коваленко.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія зареєструвала у 103 виборчому окрузі зареєструвала двох кандидатів-тезок.

Перший Коваленко Сергій Петрович народився 28 жовтня 1969 року в Олександрії, перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації. Він балотується від партії «Європейська солідарність».

Другий Коваленко Сергій Петрович – самовисуванець, народився 9 сiчня 1974 року в місті Котовськ Одеської області, нині живе в Києві. Місце роботи – керівник проектів ГО «БФ “Слуга народу”».

Парламентські вибори відбудуться 21 липня.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.