У трьох районах Кіровоградщини в мишей знайшли збудники особливо небезпечних інфекцій

Лабораторія проводила дослідження у червні 2019 року

998
кількість переглядів

У червні лабораторія особливо небезпечних інфекцій знайшла збудники хвороб при дослідженні мишей у Благовіщенському, Олександрівському та Устинівському районах.

Про це CBN поінформували в прес-службі Кіровоградського обласного лабораторного центру.

Мишей зі збудником туляремії (Francisella tularensis) та лептоспірозу (Leptospira Pirogenes, Leptospira Pomona) знайшли в селі Станіславове Благовіщенського району.

При дослідженні миші з села Бірки Олександрівського району знайшли збудник ієрсиніозу (Yersinia pseudotuberculosis) та в однієї миші, яку спіймали у полі в селі Бовтишка, знайшли збудник лептоспірозу (Leptospira Tarassovi).

Також позитивний результат отримали на збудник туляремії (Francisella tularensis) при дослідженні миші, яку відловили у лісових насадженнях в смт Устинівка.

Для запобігання захворювання людей на ці інфекції головам сільських рад вказаних населених пунктів відправили рекомендації щодо організації та проведення санітарно-гігієнічних заходів,посилення контролю за своєчасним вивозом побутового сміття та харчових відходів для запобігання розмноження мишей і пацюків.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.