«Олександрія» переграла німецький «Дуйсбург»

Перегляди: 894

ФК «Олександрія» перебуває в Нідерландах, де проводить свій перший навчально-тренувальний збір у рамках підготовки до нового сезону та серйозних випробувань у груповому турнірі Ліги Європи. Саме з цією метою проводяться спаринги із суперниками різного рівня

Черговий контрольний поєдинок олександрійці зіграли з німецьким «Дуйсбургом», який в останньому сезоні опустився до третьої Бундесліги, повідомили СВN у прес-службі ФК «Олександрія».

Перший тайм матчу, який відбувався на базі німецького клубу, не приніс успіху жодному з суперників. У другій половині зустрічі господарі поля вийшли вперед, вразивши ворота Дмитра Рудика – 1:0. Наприкінці матчу олександрійці пішли в наступ. Спочатку на 84-й хвилині Кирило Прокопчук відновив рівновагу. А остаточний рахунок протиборства за дві хвилини установив Дмитро Шастал.

Свій останній поєдинок у рамках збору в Нідерландах наші земляки зіграють 6 липня проти бельгійського «Стандарту».